O společnosti
Aktuality
3.8.08 - LETNÍ NABÍDKA

Letní nabídka zvýhodněných cen permanentních karet i jednotlivých vstupů. SLEVA 10- 20%

4.8.08 - Body wraping

Body wraping (zábal) zaváděcí cena 50 Kč SLEVA 10- 20%

O společnosti

Představení společnosti

Společnost byla založena jako nadstavba stávajících služeb v rámci víceúčelového areálu sportovního klubu Motorlet Praha se zaměřením na komplexní péči o tělo. Programová nabídka  našich aktivit je zaměřená na oblasti sportu, fitness, wellness a relaxace, dále pak na pořádání skupinových a firemních  sportovně-společenských akcí.
Naše nové aktivity jsou zaměřené na formování postavy, zpevnění svalstva, rehabilitační a regenerační metody, detoxikaci organismu, lymfatické drenáže, odstraňování celulitidy, posilování imunitního systému a prevenci tzv. civilizačních chorob.
Investicemi do nových služeb jsme vytvořili komplexní sportovní centrum, ve kterém si každý najde aktivitu bez ohledu na to, zda se sportu, cvičení a regeneraci věnuje příležitostně či profesionálně.
Mottem společnosti je SPORT = ZDRAVÍ = KRÁSA , to znamená, jakými prostředky chceme dosáhnout  hodnot, které významným způsobem ovlivňují náš každodenní život.

Složení společnosti:

Společnost je založena 3 fyzickými osobami, které se dlouhodobě pohybují v oblasti sportu a tělovýchovy, provozování a projektování sportovních služeb.

JUDr. Petr Suchý

Přes 30 let praxe legislativních služeb v oblasti sportu a tělovýchovy, provozování a zajišťování tělovýchovných aktivit.

PaedDr. Eduard Mikyska

Absolvent FTVS UK , přes 20 let praxe v oblastech metodiky sportovních služeb, provozování a projektování tělovýchovných aktivit.

Mgr. Michal Novotný

Absolvent FTVS UK, reprezentant ve snowboard-crossu, účastník zimních OH v Turíně.

Jednatel Společnosti:
Přemysl Vida
Kontakt: Vida@wellnessradlice.cz
Adresa společnosti:
Radlická 298/105
Praha5 150 00
IČ: 28239041
DIČ: CZ 28239041